Soru:
Keurig 2.0'da herhangi bir kapsülü nasıl kullanabilirim?
fredley
2015-01-28 16:17:27 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Onaylı kahve kapsülleri dışında hiçbir şeyi kabul etmeyen bir Keurig 2.0 makinem var. Bu 'özelliğin' atlanabileceğini okudum. Bu makineyle kendi kahve paketlerimi nasıl kullanırım?

Bir cevap:
#1
+7
gary
2015-01-28 20:29:26 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Keurig 2.0 makinesi, yetkili bölmelerde gömülü olan bir öğe (belki manyetik?) arıyor. KeurigHack.com sitesi, bu özelliği atlamak için basit bir tekniği gösteren bir video içerir.

Temel olarak, kapsüllerinizin üzerine yerleştirebileceğiniz yetkili bir bölmeden bir kapağa ihtiyacınız vardır böylece Keurig 2.0 bu bölmeleri kabul eder. Video, sadece yetkili kapağınıza biraz bant uygulayarak, bölme muhafazasının çatısına yapışması için bunu kalıcı bir değişiklik yapmanın oldukça kolay olduğunu göstermeye devam ediyor. Videodan aşağıdaki ekran görüntüleri alınmıştır. Keyfini çıkarın!

1. Adım: Yetkili bir kapak alın. enter image description here

2. Adım: Diğer herhangi bir kapsülün üzerine kapak yerleştirin. enter image description hereBu Soru-Cevap, otomatik olarak İngilizce dilinden çevrilmiştir.Orijinal içerik, dağıtıldığı cc by-sa 3.0 lisansı için teşekkür ettiğimiz stackexchange'ta mevcuttur.
Loading...