Soru:
Nespresso şeker içerir mi?
user120
2015-01-28 13:37:23 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Nespresso kapsüllerinin şeker içerdiği söylendi, ancak Caffeineinformer.com sitesi öyle olmadığını söylüyor. Nespresso kapsüllerinde şeker bulunmadığını belirten resmi kaynaklar var mı?

Kabuklarımın malzemelerinde listelenen şeker var. Beni çıldırtıyor çünkü kahvemdeki şekeri sevmiyorum
Dört yanıtlar:
#1
+13
JavaCake
2015-01-28 13:49:34 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Kahve, sadece su ve kavrulmuş kahve çekirdeği özünden oluşan saf ve doğal bir üründür. Şekersiz siyah kahvenin kalorisi doğal olarak düşüktür (<1 kcal). Kapsüllerimizde hiçbir katkı maddesi bulunmamaktadır. Kahveye süt eklemek kahveye ek besinsel faydalar sağlayabilir. Süt, çeşitli temel besin maddelerinin iyi bir kaynağıdır. Yine de süt, krema ve şeker, düzenli olarak tüketilirse önemli hale gelebilecek kaloriler sağlar.

Referans: https://www.nespresso.com/us/en/grands-crus -kahve aralığı (SSS; sayfanın altına bakın)

#2
+2
New Alexandria
2018-12-22 23:33:32 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Şirketlerinin iddiasına ek olarak, birçok nespresso kapsülündeki öğütülmüş kahveyi birçok satırda kestim ve inceledim diyebilirim.

Kullanmadan önce ve sonra öğütmeye baktım. Medyada şeker yok. Varsa, bir tür kaplama veya emprenye olurdu - ve o zaman olasılığından şüpheliyim, çünkü bu, kahvenin üretimini engelleyecektir.

Büyük bir granül olsaydı, diğer granüllerden farklı görünürdü. Küçük granüller farklı şekilde ayrılacak ve belirgin olacaktır.

Kullanılmış bölmeler, birçok k-kapta olduğu gibi kütle / malzeme kaybetmez. Sıcak su içindekileri (şeker ve hidrojene yağlar) çözdüğü ve bunları bardağınıza bıraktığı için kullandıktan sonra çok daha az ağırlık veren birçok k-bardak türü vardır.

#3
  0
Alvin Bunk
2019-03-05 22:42:42 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Nespresso SSS bölümüne bakarsanız ve "Nespresso aromalı kahve sunar mı?" ifadesini ararsanız, şunu göreceksiniz:

Ayrıca aromalı Holiday Limited Edition'larımız hiçbir ilave şeker veya koruyucu içermeyen, tamamen doğal olarak ekstrakte edilmiş malzemeler kullanılarak zarif bir şekilde tasarlanmıştır.

Nespresso'nun web sitesinde bulabildiğim tek şey bu, ancak gerçekten de Nespresso kapsüllerinin çok yüksek kaliteli ve belirtilmedikçe açıkça şeker içermez.

#4
  0
Elaine cabarrubias
2019-03-07 05:53:02 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Bir nespresso% 100 öğütülmüş kahve içerir, anında değildir ve hiçbir katkı maddesi içermez.

Elaine, hoşgeldin! Lütfen [tur] için bir dakikanızı ayırın ve [yardım], özellikle [yanıt] 'a göz atın. Aşina olabileceğiniz standart web forumlarının aksine, biz oldukça farklı bir formata sahip bir Soru / Cevap sitesiyiz. Oh, bir kişisel öneri: Soru veya cevapla ilgisi olmayan fotoğraflar yayınlamayın.


Bu Soru-Cevap, otomatik olarak İngilizce dilinden çevrilmiştir.Orijinal içerik, dağıtıldığı cc by-sa 3.0 lisansı için teşekkür ettiğimiz stackexchange'ta mevcuttur.
Loading...