Soru:
Sepet için Kağıt Filtreleri
KeithSmith
2016-05-01 18:42:16 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Altta 3 "ve 2.5" yüksekliğinde bir sepete uyan düz tabanlı bir kağıt filtre arıyorum. # 2 koni filtreleri çalışır, ancak gerçekten ideal değildir. Sepet, Cuisinart kahve makinesine ait.

Bir cevap:
hoc_age
2016-05-02 06:56:42 UTC
view on stackexchange narkive permalink

"Sepet biçimli" filtreler var ve bence aradığınız şey bu. Benim bölgemde, "Melitta tarzı" koni şeklindeki filtreler kadar yaygındırlar; onları çoğu markette / bakkalda bulabilmelisiniz. Çeşitli boyutlarda gelirler; muhtemelen daha küçük ("küçük boy") çeşitlerden birini arıyorsunuz.

Bu önceki cevaptan, işte aradığınız şeyin bir resmi, sanırım sepet tarzı bir filtre:

basket filter

Bunları çevrimiçi olarak da bulabilirsiniz - "küçük boy" sepet filtresine bir örnek, bence ne istediğinize bağlı olarak makinenin / filtrelerin boyutu hakkında söyledi. 3 ana boyut (ve muhtemelen daha fazlası) vardır: "junior boy" (~ 2-6 fincan makineleri için - yukarıda bağlantılı olduğu gibi), en yaygın normal / orta boy (8-12 fincan makineleri için) ve büyük / ekstra büyük boyut (büyük / ticari 20+ fincan makineleri için).

Ucuz olma eğilimindedirler ve büyük paketler halinde gelirler ... Umarım çok kahve içersiniz ;-)

Fazlalıkları her zaman el sanatları, deneyler vb. İçin kullanabilirsiniz. Veya saksıları sıralayabilir, ardından kökleri şok etmeden ekebilirsiniz. Veya onları tükenene kadar gerçekten uzun süre saklayın, bozmazlar ^ _ ^


Bu Soru-Cevap, otomatik olarak İngilizce dilinden çevrilmiştir.Orijinal içerik, dağıtıldığı cc by-sa 3.0 lisansı için teşekkür ettiğimiz stackexchange'ta mevcuttur.
Loading...